Photo

Грант на дослідження потреб Бишівської громади (Київська обл.) в рамках розробки концепції її відбудови та розвитку

На початку року URenew та Gradus Research провели дослідження ступеня задоволеності та залучення мешканців Київської області до процесів відбудови після повномасштабного вторгнення.

Дослідження показало, що 90% жителів Київської області не залучені в процеси відновлення, при цьому, 76% опитаних готові зробити внесок у відбудову. Зокрема, 57 % респондентів готові брати участь у самих роботах, які потребують відновлення, 41 % - жертвувати кошти на користь ініціатив з відновлення, 34 % - організовувати процеси / приймати рішення, 25 % - ділитися своїми знаннями та навичками. Цей інсайт означає, що громади мають максимально сфокусуватися на залученні своїх резидентів до процесів відновлення.

За результати дослідження, URenew оголошує грант для науково-дослідницьких груп (підприємств, організацій, НДІ тощо). Мета проекту - детальне вивчення потреб Бишівської громади (Київська обл.) для подальшої розробки концепції її відбудови та розвитку з максимальним залученням жителів на всіх етапах відновлення.

З повним описом умов подачі на грант та терміни прийому заявок можна ознайомитися тут.

Щоб подати заявку на грант, скачайте й заповніть заявку за посиланням. Заповнену заявку з пакетом документів надсилайте на емейл: contact@urenew.org

Byshev, UA
Byshev, UA
Byshev, UA